Statybų transporto nuoma Grunto paruošėjas - purentuvas
Grunto paruošėjas - purentuvas

Nuomuojamas kartu su Bobcat

Šis padargas naudojamas galutiniame grunto apdirbime prieš sėjant žolę.
Su mini krautuvo Bobcat pagalba purentuvas puikiai paruošia dirvožemio paviršių vejos sodinimui, užlygina smulkius nelygumus, išsklaido akmenis į sklypo pakraštį, išlygina grunto paviršių, susmulkina grumstus.
Tinka naudoti tiek mažuose, tiek dideliuose plotuose.
Darbinis paviršius - 2,3 m.

Kaina   Tel. 8-677 69069

Grunto paruošėjas skirtas supurenti viršutinį (iki 3 cm) dirvos sluoksnį, kartu išlyginant plokštumą, kurioje dirba.
Jis tvirtinamas standartinėmis jungtimis prie mini krautuvo, pajungiamas hidraulinis srautas, kuris suka priekyje esantį volą su specialiai padarytomis metalinėmis iškyšomis. Darbinis velenas gali suktis į abi puses ir yra reguliuojamas hidraulikos pagalba.
Pakreipus grunto paruošėją į vieną ar kitą pusę iki 20-25 laipsnių kampu, į šoną nuo dirvos paviršiaus nustumiami kieti elementai - tokie kaip akmenys, velėna ir šiukšlės.
Grunto paruošėjas atlieka kartu ir grunto lyginimo funkciją. Priklausomai nuo volo sukimosi krypties grunto paruošėjas nukreipia nereikalingą dalį augalinio grunto į šoną, taip išlygindamas darbinį paviršių.
Priekyje esantys ratai atkartoja reljefą. Dirbant laisva pavara, t.y. nereguliuojant grunto paruošėjo aukščio ir dirbant su vikštiniu mini krautuvu gaunamas idealus rezultatas, nes vikšrai važiuoja iki plokštumos išlygintu paviršiumi.

Purentuvas "rodo ką gali"


Buvo

Tapo