Mažoji transporto kompanija Gerbūvio darbai

Atliekame darbus

Betoninių trinkelių klojimas
Betoninių trinkelių klojimas

Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles. Paprasčiausios ir dažniausiai sutinkamos - betoninės trinkelės. Jos funkcionalios ir puikiai tinka tiek gyvenamųjų, tiek komercinių ar pramoninių tipo, tiek prekybos centrų aikštelėms, kiemams ir takams. Naudojant įvairių spalvų ir raštų kombinacijas galima išgauti originalų vaizdą.

Klinkerinių trinkelių klojimas
Klinkerinių trinkelių klojimas

Naudojant klinkerines trinkeles, namo gerbūvis įgauna jaukumo ir išskirtinumo. Klinkerio trinkelės 4-5 kartus stipresnės nei betonas. Jų išskirtinės savybės: maža vandens absorbcija, atsparumas cheminiam ar atmosferos poveikiui, trinčiai ir spaudimui. Svarbus klinkerinių trinkelių privalumas – estetika bei natūralumas.

Automatinių laistymo sistemų įrengimas
Laistymo sistema

Viena svarbiausių gražios bei sveikos želdinių ir vejos sąlygų yra tinkamas laistymas ir drėgmės palaikymas žemėje. Automatinės laistymo sistemos geros tuo, kad tolygiai paskirsto vandenį bei palaisto veją visame sklype. Skirtingų daviklių dėka laisto sklypą tada, kai to reikia. Visiškai neatims Jūsų laisvalaikio, o išvykus ilgesniam laikui, aprūpins želdinius būtinu vandens kiekiu.

Lietaus surinkimo, kanalizacijos įrengimas
Lietaus surinkimo sistema

Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką – būtinas lietaus kanalizacijos įrengimas. Lietus - dažnas ir reikalingas reiškinys. Kiekvienais metais nuo gyvenamojo namo stogo vidutiniškai nuteka maždaug 50 – 100 m3 lietaus ir tirpstančio sniego. Lietus nuplauna dulkes, palaisto augalus, atgaivina orą. Tačiau nevaldoma vandens srovė gali kelti rūpesčių ar net pridaryti žalos.

Žaidimo aikštelių įrengimas
vaikų-žaidimo aikstelė

Žaidimų aikštelės tai ne vien vaikų poilsio vieta. Kadangi pirmoji vaikų patirtis ir įspūdžiai palieka atsiminimus visam gyvenimui, labai svarbu, kad vaikų žaidimų aikštelės būtų ne tik kaip patrauklių pramogų vieta, bet ir skatintų vaikų kūrybingumą, teiktų pažinimo džiaugsmą ir suteiktų pasakiškumo jausmą.

Medžių genėjimas, pjovimas
Medžių genėjimas

Atliekame ivairaus sudėtingumo medžių genėjimą, pjovimą. Dažniausiai taikomas genėjimo būdas - lajos retinimas, pašalinant sausas ir džiūstančias šakas, kad medis taptų atsparus vėjui ir nesukeltų pavojaus šalia esantiems žmonėms. Reikalui esant nupjauname pavojingus medžius.

Nedidelių pastatų griovimas
Pastatų griovimas

Mūsų komanda ne tik pasirūpina pastato griovimu, bet ir garantuoja Jums tinkamą atliekų utilizavimą. Mechaniniu ir rankiniu būdu griauname, ardome, šaliname visų tipų paviršius, dangas, sienas. Kiekvienam objektui stengiames rasti individualų sprendimą ir pasiūlyti geriausią griovimo kainą.

Pavasarinis vejos aeravimas
Vejos aeravimas

Atliekame tiek pavasarinį, tiek sezoninį vejos aeravimą, kuris daromas siekiant pagyvinti ir atgaivinti veją. Darbus atliekame mechanizuotu aeratoriu - skarifikatoriu, kuris supjausto ir iššukuoja veją, suteikdamas jai reikalingą terpę ataugti iš naujo. Jei veja aeruojama pirmą kartą, atlikus darbus ją reikėtų patręšti, nes veja patiria stresą.

Vejos, žolės, pievų pjovimas
Žolės pjovimas

Visi darbai atliekami kruopščiai su tam tinkama ir nuolat prižiūrima technika. Darbus atliekame nepertraukiamai, kad klientas paslaugą gautų per mažesnį laiko tarpą, nesugaišdamas laiko. Pjauname tiek lengvą (iki kelių), tiek aukštą žolę galingais trimeriais. Galime pjauti šlaitus, apleistus sklypus, sodus bei kitas teritorijas.


Kontaktai