Mažoji transporto kompanija Apie mus

Jau 10 metų dirbame Jums !Statybų mechanizmai

Bobcat Dirbame tiek su didelėmis statybinėmis įmonėmis, tiek ir su individualių namų, sklypų šeimininkais. Esant didesnėms darbų apimtims, jungiamės su partneriais, turinčiais pačios įvairiausios statybinės technikos. Techniką nuomojame kartu su vairuotojais įvairiems terminams pagal užsakovo pageidavimus ar susitarimą. Naudojame naują arba mažai naudotą patikimą techniką, todėl sutartus užsakymus visada atliekame laiku. Naudojame naują arba mažai naudotą patikimą techniką, todėl sutartus užsakymus visada atliekame laiku.

Aplinkos tvarkymas

Aplinka Atsižvelgę į esamą erdvę, kurioje Jūs gyvenate ar dirbate, suteikiame profesionalią konsultaciją ir padedame jums išsirinkti kokybiškiausias medžiagas pagal Jūsų finansus ir kuriamą erdvę. Ir visai nesvarbu, ar įrenginėjate savo kiemą, įvažiavimą, kelią ar keliuką, stovėjimo aikštelę ar paprastą sodo takelį. Kiekvienu iš šių atvejų mes turime pakankamai sukauptos patirties, nes trinkelių klojimo paslaugas atlieka meistrai su daugiau nei 6 metų darbo patirtimi.

Parduodama produkcija

Juodžemis Parduodame ir su savivarčiais atvežame:
Juodžemį, smėlį, žvyrą, skaldą, gruntą, žvigždą, augalinį sluoksnį, smulkintą asfaltą, akmenis, statybinį laužą.
Bendradarbiaujame su visais Vilniaus ir aplinkiniais karjerais, pagal sutartis naudojamės teikiamomis nuolaidomis, todėl klientui produkciją pristatome geriausiomis kainomis.


Finansiniai partneriai:
Vilniaus regiono kredito unija

Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė "Mažoji transporto kompanija" įkurta 2007 metų vasario 27 d. Šiuo metu joje dirba 12 darbuotojų.

Darbo laikas

Užsakymai priimami kiekvieną dieną be išeiginių nuo 8:00 iki 20:00.
Dirbame taipogi be išeiginių.

Atsiskaitymai

Atsiskaityti už suteiktas paslaugas galima bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais. Galimas ir išankstinis apmokėjimas, jei tiksliai žinoma darbų apimtis. Ilgalaikėms sutartims ir nuolatiniams klientams taikome nuolaidas.

Licenzijos, pažymėjimai

Turime Valstybinės kelių transporto inspekcijos Licenziją vežti krovinius vidaus maršrutais. Mūsų įmonės darbuotojai turi atitinkamus kvalifikacinius pažymėjimus, leidžiančius vykdyti darbus šalia veikiančių elektros įrenginių.


Kontaktai