Statybų transporto nuoma Apie
JAU 13 METŲ DIRBAME JUMS!

 STATYBŲ MECHANIZMAI

bobcat Dirbame tiek su didelėmis statybų įmonėmis, tiek ir su individualių namų, sklypų šeimininkais. Esant didesnėms darbų apimtims, jungiamės su partneriais, turinčiais pačios įvairiausios statybinės technikos.
Techniką nuomojame kartu su vairuotojais įvairiems terminams pagal užsakovo pageidavimus ar susitarimą. Naudojame naują arba mažai naudotą patikimą techniką, todėl sutartus užsakymus visada atliekame laiku.
Statybinių mechnizmų parkas įvairus - savivarčiai, sunkvežimis su priekaba, sunkvežimis su kranu, universalus ratinis krautuvas (račiokas), bobcat, mini vikšrinis ekskavatorius "Kubota", tinkantis darbams ribotoje erdvėje, grunto paruošėjas - purentuvas.

 APLINKOS TVARKYMAS

aplinka Atsižvelgę į esamą erdvę, kurioje Jūs gyvenate ar dirbate, suteikiame profesionalią konsultaciją ir padedame jums išsirinkti kokybiškiausias medžiagas, atsižvelgiant į Jūsų finansus ir kuriamą erdvę. Visiškai nesvarbu, ar įrenginėjate savo kiemą, įvažiavimą, kelią ar keliuką, stovėjimo aikštelę ar paprastą sodo takelį.
Klojame trinkeles (suteikiame 5 metų garantiją). Į šį darbą įeina:
1. Lietaus kanalizacijos įrengimas.
2. Vejos bortelių montavimas, betonavimas.
3. Gatvės bordiūrų montavimas, betonavimas.
Kiekvienu iš šių atvejų mes turime pakankamai sukauptos patirties, nes trinkelių klojimo paslaugas atlieka meistrai su daugiau nei 6 metų darbo patirtimi.

 PARDUODAMA PRODUKCIJA

juodžemis Parduodame ir su savivarčiais atvežame: Juodžemį, smėlį, žvyrą, skaldą, gruntą, žvigždą, augalinį sluoksnį, smulkintą asfaltą, akmenis, statybinį laužą, granito skaldą, lauko akmenis, amens dulkes, plautą smėlį, smėlį mūrinimui.
Bendradarbiaujame su visais Vilniaus ir aplinkiniais karjerais, pagal sutartis naudojamės teikiamomis nuolaidomis, todėl klientui produkciją pristatome geriausiomis kainomis.
Taip pat pigiai parduodamas fasuotas geros kokybės juodžemis-durpės maišais po 60L. Tinkamas į šiltnamius, daržus, vejos sodinimui, augalų sodinimui (gėlės, vaiskrūmiai, vaismedžiai ir t.t) Galime atvežti į vietą. Apmokėjimas grynais(vietoje) arba pavedimu.

MAŽA ĮMONĖ - MAŽOS KAINOS!

Finansiniai partneriai

kredito unija

Rato kredito unija

Apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė "Mažoji transporto kompanija" įkurta 2007 metų sausio 12 d. Šiuo metu joje dirba apie 15 darbuotojų.

Darbo laikas

Užsakymai priimami kiekvieną dieną be išeiginių nuo 8:00 iki 20:00
Dirbame darbo dienomis nuo 8:00 iki 20:00

Atsiskaitymai

Atsiskaityti už suteiktas paslaugas galima bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais. Galimas ir išankstinis apmokėjimas, jei tiksliai žinoma darbų apimtis. Ilgalaikėms sutartims ir nuolatiniams klientams taikome nuolaidas.

Licenzijos, pažymėjimai

Turime Valstybinės kelių transporto inspekcijos Licenziją vežti krovinius vidaus maršrutais. Mūsų įmonės darbuotojai turi atitinkamus kvalifikacinius pažymėjimus, leidžiančius vykdyti darbus šalia veikiančių elektros įrenginių.

Sutvarkyta aplinka

unija