Mažoji transporto įmonė


Statybų mechanizmų paslaugos
Dirbame tiek su didelėmis statybinėmis įmonėmis, tiek ir su individualių namų, sklypų šeimininkais. Esant didesnėms darbų apimtims, jungiamės su partneriais, turinčiais pačios įvairiausios statybinės technikos.
Techniką nuomojame kartu su vairuotojais įvairiems terminams pagal užsakovo pageidavimus ar susitarimą. Naudojame naują arba mažai naudotą patikimą techniką, todėl sutartus užsakymus visada atliekame laiku. Naudojame naują arba mažai naudotą patikimą techniką, todėl sutartus užsakymus visada atliekame laiku.


Aplinkos tvarkymo darbai

Atsižvelgę į esamą erdvę, kurioje JÅ«s gyvenate ar dirbate, suteikiame profesionalią konsultaciją ir padedame jums išsirinkti kokybiškiausias medžiagas pagal JÅ«sų finansus ir kuriamą erdvę. Ir visai nesvarbu, ar įrenginėjate savo kiemą, įvažiavimą, kelią ar keliuką, stovėjimo aikštelę ar paprastą sodo takelį.
Kiekvienu iš šių atvejų mes turime pakankamai sukauptos patirties, nes trinkelių klojimo paslaugas atlieka meistrai su daugiau nei 6 metų darbo patirtimi.Darbo laikas

Užsakymai priimami kiekvieną dieną be išeiginių nuo 8:00 iki 20:00.
Dirbame taipogi be išeiginių.

Atsiskaitymai

Atsiskaityti už suteiktas paslaugas galima bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.
Galimas ir išankstinis apmokėjimas, jei tiksliai žinoma darbų apimtis.
Ilgalaikėms sutartims ir nuolatiniams klientams taikome nuolaidas.

Licenzijos ir pažymėjimai

Turime Valstybinės kelių transporto inspekcijos Licenziją vežti krovinius vidaus maršrutais.
MÅ«sų įmonės darbuotojai turi atitinkamus kvalifikacinius pažymėjimus, leidžiančius vykdyti darbus šalia veikiančių elektros įrenginių.Mūsų finansiniai partneriai:

Vilniaus regiono kredito unija


Mūsų klientai:

luksta

agmeka

kitas vaizdas